Termelési műszakvezető

Lukácsháza/ Műszakvezető / Csoportvezető/1173138

Cégünk dinamikusan fejlődő termelővállalat, és jelenleg keressük új műszakvezető kollégánkat a csapatba.

Feladatok:

- A termelési folyamatok hatékony és zavartalan lebonyolításának biztosítása folyamatos műszakban.

- Műszakvezetői tevékenység ellátása, beleértve a munkaerő irányítását és motiválását.

- Termelési célok és minőségi előírások betartásának felügyelete.

- Technikai problémák azonosítása és megoldása a termelés során.

- Kapcsolattartás az egyéb osztályokkal, az értékesítési csapattal és az ügyfélszolgálattal.

Elvárások:

- Középiskolai végzettség

- Legalább 2 év műszakvezetői tapasztalat hasonló területen.

- Kiváló problémamegoldó és vezetői készségek.

- Rugalmasság a műszakok és a termelési igények szerint.

- Hatékony kommunikációs és csapatmunka készség.

- Precíz munkavégzés és magas szintű minőség iránti elkötelezettség.

Ajánlatunk:

- Versenyképes fizetés és juttatási csomag.

- Szakmai fejlődési lehetőségek és továbbképzések.

- Stabil és dinamikus munkakörnyezet egy elismert vállalatnál.

Ha úgy érzed, hogy megfelelsz az elvárásoknak, és motivált vagy a termelési folyamatok irányítására, kérjük, küldd el részletes önéletrajzodat!

Köszönjük érdeklődésedet és jelentkezésedet!

Iparág
Gyártás és termelés
Hely
Vas megye
Szakterület
Műszaki
Szám:
1173138
Closing date
5 Jun 2024

Beszéljen Helga Szabo, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: +36704797075